Кошик
382 відгуків

Як правильно підібрати моторезину і як продовжити її життя

Як правильно підібрати моторезину і як продовжити її життя

Кожен хто має скутер, мотоцикл, велосипед, повинен знати для себе як правильно потрібно доглядати за моторезиною, як не крути а комфортна і довга їзда не мало важливо залежить від хороших шин!

Перед тим як купувати моторезину потрібно визначиться під який спосіб і умови вона буде експлуатуватися, мотошина є в першу чергу зручність і безпеку пересування мотоцикла і до вибору слід ставитися дуже уважно. Зараз на ринку дуже великий асортимент шин, так що радити конкретну модель я вам не можу тільки підштовхнути на правильний вибір я зможу допомогти.

Отже перш за все треба визначитися якими дорогами ви будете їздити своїм мотоциклом, для міського типу вам потрібно купувати мотошины з універсальним або дорожнім малюнком їх ще часто називають шосейна вона йде з невеликим протектором що дає можливість ідеально контактувати з асфальтом і має хороше зчеплення з покриттям.

Якщо ви будете їздити по бездоріжжю або, за містом вам необхідно купувати шини шипуваті, які створені для поганих доріг враховуючи що у цієї гуми високий протектор, а також кількості шарів більше вона ідеально підходить піт такий стиль водіння. По цьому сама технологія шини дасть вам хороший комфорт від їзди, про зчеплення з покриттям.

  

Кілька порад для того щоб продовжити серйозно термін служби ваших мотошин!

На зимовий період.

1) Потрібно підготувати шину для зимового періоду, потрібно змащувати спеціальним складом, який збереже вашу гуму від пересихання.

2)    Простой  если мотоцикл долго стоит на одном месте, шины могут потерять свою форму, что может скажется на езде даже до замены новой покрышки.    

Общие :

1)    Всегда нужно придерживается правильного давления в шинах! Для этого нужно накачивать давления рекомендованным производителем, которое для каждой резины свое давления, на практики всегда на скате есть информация которая указывает на  норму давления (psi) вот табл. Переводи в атмосфери .

2)     Очень важный фактор это стиль вождения! Если очень интенсивно ездите, или очень плохая дорога, чаще будете ездить на шиномонтаж.

Як правильно обкатати нові мотопокрышки?

Після того як Ви встановили нову гуму на свій байк, потрібно проїхати приблизно від 150 – 250 км щоб вона добре села на обід диска, також новий мотоскат має гладку поверхню але з тимчасовим вона стане шорсткою, після того коли ви проїхали обкаточное відстані потрібно перевірити тиску, посадку на диску.

  

 

Інші статті