Продавець Інтернет-магазин сільгосптехніки та мототехніки розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
666 відгуків
promo_banner

Як правильно вибрати тракторний обприскувач?

Як правильно вибрати тракторний обприскувач?

 

 

 

 

Як правильно вибрати тракторний обприскувач?

Чи не кожен виробник сільгосптехніки або фермер наштовхується на необхідність обприскувача на трактор і відразу постає питання який саме вибрати оприскувач? У цій статті постараємося відповісти на всі часто запитувані питання і дати вам найбільш докладні відповіді щоб допомогти вам у вашому виборі.

На сьогоднішній день ринок сільгосппродукції знаходиться на високому етапі розвитку, відповідно, ціни стають вище. З теоретичних і практичних навичок можу міркувати, що за допомогою сучасного обладнання і техніки можна вдало просуватися в даній сфері. Щоб досягти великих врожаїв різних культур існують безліч засобів внесення добрив. І основне питання, як вибрати оптимізовану версію обприскувача, щоб досить значні гроші не були витрачені даремно?

Є всього три види обприскувачів

Навісний обприскувач
У першу чергу проаналізуємо обприскувач навісний тракторний. Велика частина навісних обприскувачів мають бак об'ємом 400-1000 літрів і ширину захвату 10-18 метрів. Навісні обприскувачі мають такі переваги як: підходить практично до всіх тракторів, як сучасного так і більш давнього виробництва, доступні за ціною, надійність застосування. З мінусів можна виділити не досить високу продуктивність.
Причіпний обприскувач
Наступним розберемо обприскувач причіпний на трактор. Бак і ширина захвату причіпних обприскувачів достатньо вище навісних, що дозволяє виконувати роботи на великих ділянках землі. Бак становить мінімум 2-4 куба, а ширина захвату 24-36 метрів. Плюси і мінуси цього типу обприскувача такі ж як у навісного.
Самохідний обприскувач
І останній вид якою ми розглянемо це самохідні обприскувачі. Цей вид обприскувачів з'явився зовсім недавно на ринку. З переваг можна виділити високу продуктивність даного типу, а з мінусів це звичайно ж висока ціна.

Просновы у виборі тракторного обприскувача

  • Перш за все будь-який виробник сільгосптехніки повинен підбирати обприскувач з площі своєї ділянки буде обробляти. Для невеликих господарств 100-1000 Га, більш функціонально підійде тракторний навісний обприскувач. Для вище середніх господарств з ділянками 1000-1500 Га підійдуть обприскувачі причіпні. Для великих господарств із земельними ділянками від 10 тисяч Га оптимально буде розглянути самохідні обприскувачі.
  • Форма оброблюваних ділянок і їх розміри також грають велику роль при виборі трактора. Якщо площа поля має невеликі розміри, то не оптимально підбирати велику ширину захвату штанги на обприскувач. Обприскувач зі штангою довжина якої становить від 24 метрів, раціонально буде експлуатувати на полі від 45-50 Га.
  • Щоб робота обприскувача на полі була високої якості, оператору потрібно завжди дивитися назад і в сторону щоб контролювати процес обробки, під час цього оператор втомлюється, що негативного позначається на якість оброблюваного ділянки - тобто це є одним з мінусів. Щоб змінити цей момент існує технічна колія.

Виробники

У підсумку хочу викласти про виробників тракторних обприскувачах. На даний момент на ринку обприскувачі є європейського, вітчизняного виробництва, східноєвропейського і США. Східна Європа - це техніка за більш низькими цінами. Якщо говорити про європейських виробників, то техніка характеризується досить великими цінами, але має досить хорошу якість. До європейських виробників можна віднести такі країни: Франція, Італія, Німеччина. Особливо дорогими і високоякісними є техніка країни виробника США. Що стосується обприскувачів на трактор я думаю цей запит, мабуть, можна закрити.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner