Кошик
382 відгуків

Електровелосипед, електромотор для велосипеда Bafang BBS02 750W 48V

Електровелосипед, електромотор для велосипеда Bafang BBS02 750W 48V

Електрокомплект для установки мотора в кареточний вузол велосипеда (миддрайв) Bafang BBS-02 потужністю 750 вт дозволить використовувати систему перемикання передач велосипеда для вибору передаточного числа від тягового до швидкісного.

Використання електричних силових установок на засобах пересування поступово стає нормою практично для всіх видів транспорту. Навіть провідні авіаційні компанії все більше намагаються звертати увагу на перспективи їх застосування. Не є винятком і застосування електричних двигунів при виготовленні туристичних і приміських велосипедів.

У нашому інтернет-магазині можна купити електромотор «Bafang» потужністю 750 Ватт. Цей компактний і легкий двигун ми пропонуємо за доступною ціною, у яку включено все необхідне для переобладнання Вашого байка. Він володіє високим крутним моментом і ідеально підходить для установки на практично будь-який стандартний велосипед. Вузол монтується замість педалей і ведучої зірочки, що йдуть в комплекті з велосипедом, при цьому витрачається мінімальна кількість часу і зусиль. Всі деталі повністю відповідають стандартним настановними розмірами, тут нічого не доведеться підганяти і переробляти.

Високий крутний момент силової установки забезпечує надійний довговічний редуктор, сприяє також зниження габаритних розмірів вузла. Виріб володіє високим класом водонепроникності, не боїться дощу, а також бризок і бруду, які можуть потрапити на нього з дорожнього покриття або проїжджають по сусідству автомашин. Невелика вага пристрою практично не чинить негативного впливу на пересування велосипедиста при використанні педального приводу. Це дозволяє зберегти мобільність навіть при повному розряді акумулятора.

Оформивши в нашому електронному каталозі замовлення на електродвигун Bafang BBS02, Ви отримаєте в комплекті електронний блок управління і всі інші елементи конструкції електричного приводу велосипеда. Його зручний і інформативний РК-дисплей дозволяє контролювати швидкість пересування, є можливість встановлювати електронне обмеження швидкості. Комп'ютерний модуль забезпечує контроль розряду батарей і їх відключення при зниженні напруги нижче заданого користувачем рівня.

Прийнявши рішення купити вузол в нашому інтернет-магазині, Ви можете бути спокійні за його якість і повну відповідність заявленим параметрам. Наші кваліфіковані фахівці моментально обробити Ваше замовлення і відправлять його у вказаний Вами населений пункт України. За Вашим бажанням Ви можете забрати товар самостійно.

Інші статті