Кошик
383 відгуків
 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3
 • picture 4
 • picture 5
 • picture 6
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Про нас

Все для фермерів і дачників

Гарантія якості товарів — до 7 років!

Поїлки, сепаратори, мотоблоки, котли на дровах, покришки, газонокосарки та добрива — понад 170 різновидів продукції від більш ніж 100 світових брендів. Оптові ціни при замовленні від 3 одиниць. Безкоштовна доставка великогабаритних вантажів!

Вивчити асортимент

Досягнення в цифрах

2 500+ найменувань товару
89 000 клієнтів вже обслуговано
5 000+ товарів успішно продано
50% нових клієнтів приходить за рекомендацією

Рекомендуємо!

Оприскувачі, граблі-ворушилки, навантажувачі зерна для мінітракторів. Вся продукція сертифікована, відрізняється високою працездатністю і функціональністю. Навісне обладнання на мінітрактори Оприскувачі, граблі-ворушилки, навантажувачі зерна для мінітракторів. Вся продукція сертифікована, відрізняється високою працездатністю і функціональністю. Саджалки, картоплекопалки, ступиці, адаптери, окучники, борони, плоскорізи для малогабаритних тракторів. Легкість в управлінні, достаток конфігурацій. Навісне обладнання для мотоблоків Саджалки, картоплекопалки, ступиці, адаптери, окучники, борони, плоскорізи для малогабаритних тракторів. Легкість в управлінні, достаток конфігурацій. Шини, покришки пневматичні колеса для тракторів, квадроциклів, вантажівок, сільськогосподарської та мототехніки. Вигідне співвідношення ціни та якості. Гума Шини, покришки пневматичні колеса для тракторів, квадроциклів, вантажівок, сільськогосподарської та мототехніки. Вигідне співвідношення ціни та якості. Домашні коптильні для м'ясних і рибних продуктів, електричні автоклави, дымогенераторы, ректифікаційні колони знадобляться сучасним господарям, дачникам. Агрегати для копчення і консервації Домашні коптильні для м'ясних і рибних продуктів, електричні автоклави, дымогенераторы, ректифікаційні колони знадобляться сучасним господарям, дачникам. Електричні, гідравлічні та бензинові дровоколи для трактора та культиватора, комбіновані верстати — повний комплекс інструментів для цього садівника! Подрібнювачі гілок Електричні, гідравлічні та бензинові дровоколи для трактора та культиватора, комбіновані верстати — повний комплекс інструментів для цього садівника! Потужні апарати плазмового різання, споттери для контактно-точкової зварки, установки для аргонодугового зварювання для побутового та промислового використання. 100% ноу-хау! Обладнання для зварювання Потужні апарати плазмового різання, споттери для контактно-точкової зварки, установки для аргонодугового зварювання для побутового та промислового використання. 100% ноу-хау!

Хто ми сьогодні?

Успішний виробник тракторів, колунів, обладнання для тваринництва.

Прямий постачальник зварювального інвентарю, подрібнювачів, культиваторів та ін.

Відомий по всій Україні інтернет-магазин з 2-річним досвідом роботи.

Стаціонарний оффлайн магазин, розташований в Кам'янці-Подільському.
 

Слова подяки — найкраща нагорода!

Володимир Лавка, 20.12.2016

Незважаючи на вечірній час, прийняли замовлення. Оперативно оформили і відправили в той же день! Спасибі за приємне спілкування і обслуговування! Всім раджу співпрацювати з цим магазином.

Читати все відгуки

«Планшетка» — надійний партнер!

Колосальний асортимент
Пропонуємо широкий спектр обладнання на всі випадки життя: запчастини для сільгосптехніки, вироби для копчення і консервації, зварювальні інвертори і інше.
Велика клієнтська база
Співпрацюємо з фермерськими господарствами, виробничими підприємствами, а також приватними землеробами, садівниками, будівельниками, майстрами, домогосподарками.
Відмінна репутація
Ми завоювали прихильність покупців завдяки високій якості продукції і першокласного сервісу. Сьогодні наша компанія займає лідерські позиції на ринку!
Программа лояльности
Накопительные скидки и льготы для оптовиков и постоянных заказчиков, персональные ценовые предложения, бесплатные консультации, отправка наложенным платежом.
Прогрессивный подход
Сайт имеет удобный интерфейс, поэтому выбор товара не составит труда. Онлайн можно просмотреть описание и цены, сэкономив время на изнурительный поход по магазинам!
 

Хочу стать клиентом

6 шагов к заказу инвентаря

Займаєтеся сільським господарством?