Кошик
382 відгуків

BOM трактор

Подрібнювач гілок для трактора

При виборі подрібнювача гілок власники тракторів можуть суттєво заощадити на його вартості використовуючи приводну силу наявної у них техніки. Також основною перевагою привід від ВОМ трактора є більший запас потужності в порівнянні з іншими типами приводу.

Подрібнювач гілок від ВОМ трактора приводиться в дію через карданний вал при режимі роботи 540 об./хв. Рекомендується використовувати карданний вал з фрикційною муфтою, яка оберігає вузли трактора і сам подрібнювач від перевантажень.

Подрібнювач гілок для трактора виготовляється під різні типи карданів, з приводним валом на 6 або 8 шліців.

Подрібнювачі гілок успішно агрегатуються з тракторами провідних марок:

    – МТЗ-82, МТЗ-892
– Т-25, Т-40
– ЮМЗ
– імпортні трактори та мінітрактори потужністю від 16 л. с.

Перед тим як купити подрібнювач гілок на трактор слід оцінити обсяги деревини для переробки, потужність вашого трактора, а також вибрати відповідний тип вивантаження готового сировини (під сітку, мішок або транспортер).

Для невеликих приватних господарств як правило достатньо продуктивності подрібнювачів гілок з ріжучим блоком до 80 100мм. Для комунальних, фермерських господарств, а також для комерційної заготовки актуальними будуть дробарки до 120-180 мм, переробку великих обсягів значно полегшує наявність конвеєрної стрічки, яка дозволяє вивантаження прямо в причіп.